Horizon Ustka

Nowa Inwestycja w Ustce.

Zaprojektowana inwestycja wyróżnia się elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją. W ofercie posiadamy 36 lokali i apartamentów od ok. 33 m2 do ok. 67 m2. W ramach inwestycji dostępne są także do nabycia komórki lokatorskie (36), garaże podziemne (14) i miejsca parkingowe w ilości 22 szt.

Nowoczesne rozwiązania, design, dbałość o detale zawsze są dobrze odbierane przez nabywców, dlatego też na wczesnym etapie budowy będziesz mógł dokonywać zmian w projekcie instalacji elektrycznej, wod.-kan., rozmieszczeniu ścian działowych – oczywiście w możliwym do realizacji zakresie, po konsultacji z projektantem i kierownikiem budowy. Jeśli potrzebujesz stacji ładowania auta w garażu – to także nie stanowi dla nas problemu.

Lokalizacja inwestycji doskonała zarówno dla osób, które planują mieszkać tu na stałe jak i dla inwestorów planujących wynajem nieruchomości – w tym także pomożemy. Oczywiście w tej cenie nie mamy widoku na może, czy hałaśliwy port. Nad morze, z naszej lokalizacji prowadzi kilka dróg, do wyboru, spacerem zajmie Wam to 10-15 minut. Jednak Ustka to nie tylko piękna plaża i morze.

W pobliżu naszej lokalizacji znajduje się OSIR gdzie młodzież znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji, boiska do piłki nożnej (Jantar Ustka), siatkowej, ręcznej i koszykówki. Obok Osir’u dojdziecie przez las do plaży…:) Ulica Grunwaldzka w kierunku wschodnim to bardzo popularny kierunek turystyczny -wyprawa rowerem do Orzechowa i Poddąbia lub dalej do Smołdzina o każdej porze roku jest bardzo fajnym sposobem na aktywne spędzenie czasu. Idąc w stronę ulicy Wróblewskiego docieramy do ścisłego centrum Ustki i tu dwa kierunki do wyboru plaża wschodnia lub zachodnia, gdzie znajdują się bunkry Bluchera, lub po prostu centrum i gwarne życie lokalne.  Pomiędzy plażami przedostaniecie się poprzez składaną kładę w porcie tuż obok latarni morskiej. Przy latarni morskiej zaczyna swój bieg promenada, wzdłuż brzegu morza, po jednej stronie szeroka plaża a po drugiej stronie lokale gastronomiczne, stoiska w pamiątkami, wyrobami regionalnymi i inne atrakcje. Ulubione miejsce na spacery o każdej porze roku. Wędkarze, rowerzyści, piechurzy, amatorzy biegania, pływania i triatlonu jak i osoby, które wolą wolniejszy tryb życia znajdą w tym miejscu to czego szukają.  O Ustce można by pisać długo, ale nic nie zastąpi doświadczania tego miejsca.

Zapraszamy.

 

 

Good Story Nieruchomości-Finanse

B. Targowa 1/13, 84-300 Lębork
tel. 603522788
kom. 508342778

Partnerzy

Twoje Good Story
Nieruchomości: Lębork, Słupsk, Ustka, Łeba .