Perfect Sell - inne biura bardzo nie lubią naszej oferty.

Widzisz, współpraca z nami to inne podejście do obsługi. Nie będziemy mamić Cię hasłami marketingowymi czy wizją dużego zysku. Nie powiemy że już mamy klienta, albo że właśnie taką nieruchomość sprzedaliśmy tydzień temu za duże pieniądze. Nie powiemy też, że jeśli ma być dobrze to musi kosztować. 

Zajmujemy się naszym fachem piętnasty rok i widzimy jak klienci dają się nabierać agentom cwaniakom albo "młodzieży", która wczoraj pracowała w banku a dziś są "najskuteczniejszymi agentami nieruchomości" i chcą szybko bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze. Można i tak ale my robimy to inaczej.

Pomyśl - ile trzeba włożyć pracy w marketing sprzedania mieszkania za 300 000 ?

A ile trzeba włożyć pracy w marketing sprzedaży mieszkania za 700 000?

Tyle samo... to skąd stawki % w wynagrodzeniu pośrednika? I dlaczego pobierane są z obu stron skoro cały zakres pracy pośrednika ma doprowadzić do podpisania aktu notarialnego, do którego przygotowuje się określony zestaw dokumentów?

Średnio to wygląda. 

Dlatego podchodzimy do naszych klientów inaczej.

Jako sprzedający płacisz tylko 5000 netto za usługę pośrednictwa - czyli cały aspekt prawny i marketingowy Twojej nieruchomości. Płatność po akcie notarialnym.

Jako kupujący, nie płacisz nic. Masz po drodze koszty aktu, czasem koszty związane z kredytem a bez Ciebie i tak nie będzie transakcji więc nie ma żadnego uzasadnienie do tego żeby pobierać od Ciebie jakieś prowizje. 

I co bardzo ważne ... cały ogromny zakres wiedzy z zakresu kredytów hipotecznych, planowania finansowego, ubezpieczeń, sukcesji - otrzymujecie oboje, jako strony naszej transakcji, bez dodatkowych opłat.

W cenie naszej usługi oferujemy:


Przyznaj - ma to sens.